atMonitor: monitoruje aktywność systemu

AtMonitorIstnieje wiele narzędzi, które wskazują stan komputera i jego poszczególnych narządów wewnętrznych, ale mało jest takich, którzy robią to dyskretnie i zwięźle, nie przeszkadza i nie rozprasza. Program atMonitor wie, jak to jest dokładnie tak, jak trzeba.

Narzędzie pokazuje obciążenie procesora i pamięci ram w procentach i megabajtach, wypełniony i wolne miejsce na dysku twardym, przychodzącą i wychodzącą sieciową działalność, aktywność poszczególnych aplikacji i wiele innych niezbędnych do monitorowania parametrów, a także buduje w czasie rzeczywistym atrakcyjne wykresy i diagramy.

Najbardziej interesujące jest to, że cała ta informacja pojawia się nie w jakiś dużych rozmiarów osobne okno lub dołączone do pulpitu plakietkę, a minimalistyczny sposób bezpośrednio do paska menu. Użytkownik może dostosować wygląd wyświetlanych wskaźników, a także co konkretnie chcesz wyświetlić.

Jeśli obawiasz się o stan jakiś «metal» w komputerze mac, lub jeśli martwisz się o przegrzania dysk twardy i bezpieczeństwo dokumentów na nim zainstalować atMonitor i uważaj na zdrowie twojego komputera jest łatwe i proste.

atMonitor kolejny ciekawy tym, co pokazuje się w pasku menu trzy najbardziej żarłoczne aplikacji. Jeśli podczas pracy komputer zaczyna zwalniać, dowiesz się, kto jest winny.

Darmowe narzędzie można pobrać na oficjalnej stronie dewelopera.