Candy Bar 3 — najlepszy menadżer ikon

Kontynuując temat różnego rodzaju dekoracje dla Mac OS X (czw. Świąteczne gadżety dla Mac OS X, lub MacRadar przygotowuje się do Nowego roku), nie można nie wspomnieć o nowej wersji najlepszej programy do pracy z ikonami — Candy Bar 3. Z wyjściem Leopard, CB zmienił się nie do poznania.

Candy Bar 3 - najlepszy menadżer ikon

W nowej wersji łączą raz dwa programy — sam Candy Bar i Pixadex. Teraz ikony wymieniać jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy zaimportować iContainer (делайтеся podwójnym kliknięciem myszy do kontenera), a potem po prostu zastosuj je. W większości takich сэтов iContainer również skin dla Dock.

W CB3 wbudowany QuickLook, co sprawia, że podgląd ikon wygodne. Same ikony mogą być do 512х512 pikseli. I jeszcze jedna nowa i bardzo przydatna funkcja — to Smart Collections, która pozwala tworzyć własne kolekcje z różnych ikon i skrótów. Oczywiście, że ten program nie jest wolny.

Jej cena wynosi $29.00 dolarów USA. Nie ma opcji upgrade z CB2 lub Pixadex za $24.00. A właściciele obu programów mogą апгрейдиться tańsze w postaci opcji CB3 Double-Upgrade za $19.00. Spróbuj sam Candy Bar 3 jest dostępna za darmo w ciągu 15 dni, z limitem na import maksymalnie 250 ikon.

Linki:

  • Oficjalna strona Candy Bar 3
  • Darmowe dj-setów ikon na Iconfactory