Handy Assistant — twój mobilny asystent

Handy Assistant – świetny program, który znacznie ułatwia korzystanie z urządzeń pracujących na systemie Windows Mobile. Program jest swoistym sekretarzem, pomagając dostosować pracę smartfonu właśnie na taki tryb, jaki wymaga danym momencie.

tiaurus-2009-06-19_130044

Program jest w stanie tworzyć wiele profili, które zawierają instrukcje o tym, jak pracować ze smartfonem w tej czy innej sytuacji. Można wybrać już gotowe, w pełni skonfigurowane profile, ale można ich utworzyć. Każdy profil ma ramy czasowe pracy, i przełącza telefon w tryb funkcjonowania automatycznie. Na przykład, można skonfigurować pracę tak, że w nocy, kiedy śpisz, dźwięk zostanie wyłączony, aż do pewnego momentu, ale dla szczególnie ważnych kontaktów będzie w stanie dotrzeć. Można skonfigurować zdarzenia w kalendarzu, tak, że na każdy rodzaj imprezy smartfon będzie reagować inaczej. Zmiana profilu, dzięki wtyczki Today, dzieje się za jednym dotknięciem.

tiaurus-2009-06-19_130132 tiaurus-2009-06-19_130341 tiaurus-2009-06-19_130230

кликабельно

W Handy Assistant jest możliwość zarządzania połączeniami. Można je przyjmować, odrzucać, odrzucać z powiadomieniem sms (swoisty automatyczna sekretarka) lub w ogóle zignorować. Oczywiście, tryb игнора może być danych poprzez selektywne, czyli zrealizowana praca z czarnej listy. Najprostszym trybem odchylenia wydaje mi się ten, który nie odpowiada na wyzwanie, taktownie wysyłając poprzez wiadomość sms, dlaczego właściciel teraz tak robi. Oprócz ignorowania istnieje i odwrotna funkcja autom. ponowne wybieranie. Smartfon teraz przejść do dowolnego, ile czasu by to nie zajęło. Podczas rozmowy można nagrywać można, nie przerywając rozmowy, zapisać numer w spisie telefonów, czarna lista, zrobić notatki, w biegu zmienić profil. Interfejs programu jest przede wszystkim polski, i już potem angielski i inne. Wydaje mi się, że program jest bardzo przydatne. Można spróbować dwóch-tygodniowy trial w pracy, i jeśli ci się spodobają – kupić program.

Pobierz Handy Assistant: http://www.penreader.com/pocket-pc-software/ru/Handy_Assistant.html

Cena: 495 zł.