Kawałek iPhone 4G «świeci» w Sieci

W oczekiwaniu na premiery Apple Tablet i pracownicy przemysłu wysokich technologii i publicystów, i prości, zwykli ludzie mogli nie zwrócić uwagi na jedną ważną wiadomość: wygląda na to, że firma Apple planuje wydanie nowego modelu iPhone ‘ a, a prace nad nim idą pełną parą.

Wszystko zaczęło się od tego, że kierownictwo China Ontrade publikował zdjęcia jednej z części 4 generacji, iPhone. To, oczywiście, nie konkretna wiadomość o szybkim wyjściu nowego komunikatora, ale istnieje opinia, że China Ontrade można wierzyć. W przeszłości, gdy jej przedstawiciele oświadczyli o wydaniu trzeciej generacji smartfonów, iPhone 3GS nie kazał na siebie długo czekać.

iphone 4s

Teraz pracownicy China Ontrade donoszą, że zapowiadany szczegół – naprawdę musi stać się częścią iPhone 4G. Czy należy spodziewać się, że nowość pojawi się w sprzedaży już za miesiąc-dwa? To mało prawdopodobne, ponieważ nie tak dawno temu (pięć miesięcy temu) światło dzienne ujrzał iPhone 3GS. Tak i cała gama nowych produktów, że przygotowuje się do wydania na bożonarodzeniowe święta, już wymieniony, a telefonu czwartej generacji w niej nie ma. Najprawdopodobniej wydanie iPhone 4G planowane jest na lato przyszłego roku (jak i w przypadkach ze wszystkimi innymi modelami komunikatora).