Menedżer finansów Cha-Ching

W odróżnieniu od wielu innych swoich odpowiedników Cha-Ching bardziej zrozumiałe w interfejsie. Więc zacząć pracować ze swoimi finansami może nawet zwykły użytkownik. Chociaż niektóre wiedzę o kategoriach jeszcze potrzebne.

Menedżer finansów Cha-Ching

Wszystkiego najlepszego z interfejsu Mac OS X 10.5 znajdować się w Cha-Ching. Przy tym słodkie ikony i podobieństwo Finder sprawiają, że korzystanie z programu zwyczajem od razu. W sidebar można zobaczyć kilka głównych sekcji (Library, Accounts i Budgets), w których spędzasz większość swoich operacji finansowych.

Można również tworzyć Smart Folders i organizować swoje wydatki i/lub wpływy. Na przykład, można utworzyć Liste. Drugi panel boczny pokazuje statystyki bieżącej partycji, folderów, etc. Oprócz tego, istnieje Scheduler, który przypomni Ci o zbliżających się rachunki.

Wśród innych funkcji można zauważyć możliwość importu QFX i plików QIF, экспот w CVS, możliwość zrobić backup bazy i przywrócić ją z konta .Mac.

Koszt programu wynosi $40.00 i wersja demo jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej Cha-Ching. Nie przegap okazji, aby kupić ten program w folderze Macheist!