MusicIP Mixer: naprawdę inteligentne listy odtwarzania

Pamiętacie taki program, jak Tangerine, która automatycznie tworzyć listy odtwarzania w zależności od пемпа utworów i обласканную wielu mac internetowych?

musicip.APGTak oto, Music IP nie ma z nią nic wspólnego :) Dokładniej, jeśli chodzi o możliwości oprogramowania, Tangerine «айпишнику» nawet żadna z nich się nie nadaje. Sprawa w technologii stosowanej MusicIP. Program przeskanuje bibliotekę muzyczną i dla każdego utworu oblicza gumtree footprint, dzięki którym można zidentyfikować utwór (bo wypełniasz tagi, prawda?) lub utworzyć playlistę z utworami, podobnych w brzmieniu z zadanej. Najnowsza «sztuczka» jest najbardziej interesujące. Trochę пошаманив z ustawieniami można uzyskać wiele list odtwarzania z wolna, szybka, smutna lub wesoła muzyka, a w kombinacjach, o których sami nie pomyśleli. Co cieszy, wpadki program zdarzają się rzadko, to istnieje prawdopodobieństwo, że w zbiór romantycznych ballad «przypadkowo» trafi utwór Napalm Death jest minimalne.

Teraz złe wieści. Skanowanie odbywa się bardzo powoli. Czyli po podłączeniu do Internet i dostępne w bibliotece samych hitów Britney Spears Mixer bez problemu pobierze odciski na sieci, ale to w przypadku, jeśli jesteś miłośnikiem egzotyki, będzie musiał poczekać. Sam w sobie program realizowany jest tak, że dla niej czas, aby napisać poradnik «opanowujemy programowanie pod mac za 5 minut»: страшнющая kufa, kiepski interfejs (zaprojektowane przez profesjonalnych programistów!) i morze trzasków. Nawiasem mówiąc, Windows wersja w niczym nie jest lepsza :) Jeśli aplikacja spodoba się wam tak bardzo, że chcesz проапгрейдится do wersji pro, to nagrodą będzie mnóstwo kul aka advanced features.

Właściwie, wrażenia o produkcie bardzo sprzeczne (a obserwuję jego losem jestem dość dawno temu). Z jednej strony jest to świetny zestaw funkcji i z klasą pomysł. Z drugiej — brzydka realizacja klienta, która może całkowicie zniechęcić do pracy z aplikacją.