Na MacRadar nowy system komentowania

Przyjaciele, wczoraj dostarczyliśmy i nie testowali nowy system komentowania na Macradar — Disqus. To pozwala komentować wpisy szybciej i wygodniej. Chciałbym opowiedzieć trochę o tych korzyściach, które daje «Дискас».

disqus

Po pierwsze, «Дискас» pozwala szybko zalogować. Teraz do tego, aby przekazać swoją opinię lub dać radę, wystarczy skorzystać z konta OpenID (użyj np. konta w «Onecie» i DOWIEDZ się), Twitter lub Facebook. Możliwość wyrazić swoją opinię anonimowo jest zachowana. :-)

Po drugie, «Дискас» oferuje system oceny komentarzy. W przeciwieństwie do «Хабрахабра» lub, na przykład, Digg, tutaj nie można nie lubił opinię «заминусовать». Jeśli czyjś komentarz był pomocny, po prostu kliknij przycisk «Lubię to». :-)

Są i inne bułki: system profili na Disqus, śledzenie reakcji na innych giełdach, pomoc czytelników (mogą zgłaszać spam i niedopuszczalnych komentarzach, biorąc pod uwagę ich), określenie najbardziej aktywnych i najbardziej ciekawych komentatorów itp. :-) Wady u Disqus też jest, więc na waszej opinii — co sądzicie o tym systemie komentowania? Pasuje czy ona ciebie?