NetNewsWire teraz za darmo!

Rok 2008 nie przestaje zachwycać użytkowników komputerów Mac i niespodzianek. Firma NewsGator postanowiła zmienić politykę w stosunku do swojego potomstwa — czytnika rss NetNewsWire. Jest to jeden z najlepszych klientów do odczytu kanałów rss i wcześniej jego cena wynosiła $30 usd dla użytkowników prywatnych.

Wprowadzając na rynek wersję NetNewsWire 3.1, deweloperzy poinformowali o rozwiązaniu zrobić program zupełnie za darmo. Oczywiście, wszystkie funkcje, które wcześniej były dostępne tylko w wersji płatnej, teraz są zawarte w czytnik rss.

Jak większość czytników rss, NetNewsWire ma wiele standardowych funkcji, możliwość wysłania blog rss-artykuły, obsługuje Apple Script, jest integracja z Address Book, iPhoto, Twitterrific i innymi desktopowych aplikacji. Oprócz tego w nowej wersji ulepszono interfejs, Combined View i dodano nową funkcję zapisywania artykułów w formacie html.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś rss reader, to warto spróbować NetNewsWire. Wam też może być ciekawe do zapoznania się z kolejnym wspaniałym rss klientem Vienna, o którym pisaliśmy już na łamach MacRadar.