Nowa Agua, CandyBar 3, leopard, trójwymiarowy doktorze i tektury ikony…

Przyznaję, był w błędzie co do możliwości i przydatność nowej wersji CandyBar. W błędzie jest tak, że złagodził swoje konto na kwotę licencji, o czym nie żałuję. Wszystko zaczęło się od tego, że nie ma jeszcze maszynką pod systemem OS 10.5 Leopard, graficzną stronę którego nie kopała tylko leniwy.

Nie wiem jak was, ale mnie pewna część innowacji spowodował nieodparte pragnienie, aby «przywrócić wszystko tak, jak było». W szczególności, półprzezroczysty pasek menu szybko rozstał się z «alfą» za pomocą Opaque pasek Menu, ale z ikonami trzeba było coś zrobić. Слаборазличимые ikony folderów z fakturą tłoczenia na wtórnie переработанному karton, jak mi się wydawało, здовово oddają plastyczność «Tygrysa»… nawiasem mówiąc, i pod 10.4 chętnie wymienił personel zestaw ikon na dobrze kojarzący się z аквой seth Agua od Iconfactory (te same chłopaki stworzyli styl XP i opracowali pierwotny wygląd ikon Vista, który potem został «poprawiony» przez projektantów firmy Microsoft). Otóż, jakiś czas temu chłopaki aktualizowane cały set, co czyni go kompatybilnym z Leo (zmieniony wygląd folderów, dodano nowe ikony dodane пиктограмки 512×512), a jednocześnie zbierali zaktualizowany pakiet do pracy z CandyBar. Zmienić ikony ręcznie nie chciało, ale dlatego podjęto decyzję CandyBar sprzedam :) Посути i kupiony był głównie z powodu Agua ;)

Pomocny bonus CandyBar stał się dobry temat doku, idącą w zestawie seta, dzięki czemu udało się wymienić koszmarne światełka pod uruchomionymi aplikacjami na bardziej znane strzałki. Stacja i pozostał aż do trójwymiarowym: spróbuję się przyzwyczaić, chociaż zbędny szum na ekranie irytujące…