Nowości w jednej linijce

Mac-wersja uTorrent pokażą w ciągu kilku tygodni

Twórcy popularnego klienta BitTorrent klienta uTorrent w ciągu najbliższych kilku tygodni planują wydać wersję dla Mac OS X. podczas Gdy chodzi o wczesnej fazie rozwoju, ale jednak spojrzeć to będzie ciekawe. uTorrent odróżniają mały rozmiar i duża ilość możliwości — funkcjonalnie klient bogatszy Transmission.

Transmission ponownie zaktualizowany

Transmission przy okazji po raz kolejny zmieniło. Jest to trzeci aktualizacja w ciągu ostatnich kilku dni.

Ogłoszone rosyjskie ceny w Time Capsule

Rosyjscy dilerzy Apple rozpocznie sprzedaż Time Capsule, informuje DeepApple. Ceny są następujące: 500 Gb trzeba zapłacić 11750 zł, za терабайтную wersji — 19580 zł

iPhone-wersja Google Translate

Planujesz wakacje za granicą? Inżynierowie Google zoptymalizowany serwis internetowy Google Translate dla bardziej komfortowej pracy z iPhone i iPod Touch. Poinformowano, że 200-400 общеупотребимых zwrotów i tłumaczeń mieści się w 1 Mb danych do pobrania.

Steve Возняку skończył 58 lat

Jeden z założycieli Apple, błyszczącej inżyniera Steve ‘ a Возняку skończył 58 lat. Bez Возняка trudno wyobrazić sobie Apple. Dla wielu to właśnie on jest symbolem firmy. Steve stworzył komputery Apple i i Apple II. Z ciekawą biografią tego wspaniałego człowieka można zapoznać się na «Хабрахабре»