PhotoPresenter — program do презентациий

Z pomocą PhotoPresenter Można z łatwością tworzyć piękne pokaz slajdów. Jest to jeden z nielicznych programów, które pozwalają szybko, w ciągu kilku kliknięć stworzyć piękne prezentacje i zapisywać je w różnych formatach. W tym przypadku konieczne będzie myśleć o technicznej stronie — program zrobi wszystko sama.

PhotoPresenter podłącza się do biblioteki programu iPhoto, ale można również osobno dodawać ręcznie obrazki i zdjęcia. Oprócz zwykłych statycznych slajdów, PhotoPresenter pozwala robić animowane prezentacje z różnych filmów-efektami.

PhotoPresenter - program do презентациий

Program jest bardzo łatwy w obsłudze. Możesz wybrać zdjęcia, wskazać z listy szablon prezentacji i zachować ją. Przed zapisaniem można zobaczyć pokaz jak ono będzie wyglądać.

PhotoPresenter - program do презентациий

I, eksportując prezentację, można wybrać żądany format i jakość końcowego pliku — iPhone lub iPod, Apple TV, zapisz, aby iWeb lub iDVD, lub po prostu jak zwykły wygaszacz ekranu.

PhotoPresenter kosztuje tylko $8.00 dolarów USA. Przy tym wersja demo nie ogranicza Cię w ustawieniach i funkcjonalności. Można go kupić na stronie dewelopera Arizona Software.