Pobierz z każdej sieci za pomocą Shareaza

Shareaza jest naprawdę jednym z najbardziej uniwersalnych narzędzi do pobierania plików jak dla sieciach P2P, jak i dla zwykłych stron internetowych. W odróżnieniu od uTorrent, obsługiwane sieci Magnet, Gnutella, eDonkey2000, Piolet, BitTorrent, a także wszelkie niestandardowe rozszerzenia sieci web pobierania z FTP/HTTP. Są bogate ustawienia: filtr adult treści, różne ustawienia prędkości połączenia, własny odtwarzacz plików, czat we wszystkich sieciach z użytkownikami, a także wspaniały interfejs użytkownika.

2007-11-15_100147

Po znalezieniu odpowiedniej linki program zaczyna szukać strumienie do pobierania. Po wykryciu przynajmniej jednego, zaczyna pobierać, podłączając w trakcie procesu inne. Prędkość pobierania, ilość jednoczesnych strumieni i szerokość kanału mogą elastycznie regulowane. Plik jest pobierany w magazynie, ścieżka do którego można ustawić samemu. W repozytorium pliki są klasyfikowane według typów z możliwością dalszego oglądania i podglądu wewnętrznym odtwarzaczem (można określić i zewnętrzny).

Główne okno ma kilka zakładek. Strona zakładka pokaże aktualny stan programy, pliki do repozytorium, bieżące pobierania i wysyłania, statystyki, a także podsumowanie wyników poszukiwań. Szukaj — mocna strona programu. Można ustawić wiele opcji wyszukiwania w P2P sieci, można włączyć filtry, aby pozbyć się niepotrzebnych wyniki. Wyniki wyszukiwania są pogrupowane w tabie i można do nich wrócić w każdej chwili. Zakładka wysyłki pokaże aktualnie otwarte sesje i dostarczy kompletny zestaw narzędzi do pracy z nimi. Interfejs elastyczny, скинабельный i, jak już pisałem, bardzo wygodny. Występuje wiele dodatkowych modułów, montowanych z programem, które rozszerzają się i bez tego bogate możliwości programu: pozwalają zrobić podgląd plików multimedialnych, utworzyć bibliotekę, podłączyć moduły wizualizacji. Istnieje możliwość zdalnego dostępu do programu przez przeglądarkę, tylko nie zapomnij, aby poprawnie skonfigurować zaporę.

Program jest całkowicie darmowy, open source, wielojęzyczne, działa we wszystkich aktualnych wersji systemu Windows.

офсайт | pobierz