Problemy z wydajnością nowych 27-calowych komputerów iMac

IMACProgram MacRumors Eric Сливка (Eric Slivka), powołując się na źródło Engadget, opowiada o tym, że użytkownicy nowych 27-calowych komputerów iMac, które wyszły tylko tydzień temu, skarżą się na problemy z wydajnością komputerów.

Oto co mówi o trudnościach na stronie Engadget: «najczęstszym objawem jest problem z odtwarzaniem plików wideo w formacie Flash. Ponadto, użytkownicy donoszą o problemie, z którym zwalnia prędkość obrotowa dysku twardego, i o nie najlepszej montażu SYSTEMU Snow Leopard, zainstalowanym na komputerze PC». Istnieją nawet doniesienia o problemach z prawami dostępu — niektóre пермишены zostały naruszone. Być może chodzi o nieprawidłowej instalacji systemu operacyjnego na 27-calowych komputerów iMac.

U samych pracowników Engadget podobnych problemów z wydajnością w nowych iMac nie było. Wynika z tego, że takie problemy nie są charakterystyczne dla wszystkich bez wyjątku komputerów. Ale, niezależnie od ilości skarg, firmy Apple, należy zwrócić uwagę na trudności, z jakimi borykają się użytkownicy. Jej przedstawiciele, nawiasem mówiąc, jeszcze nie skomentował sytuację. Wygląda na to, że Apple teraz studiują problem i jego przyczyny.

A oto film, który pokazuje wykrytego problemu: