Rejestracja w iTunes Store

Rejestracja w itunes: jak szybko, łatwo i za darmo przejść procedurę. Nie jest tajemnicą, że w iTunes Store sporo bajerów, nawet dla tych, którzy nie chcą (lub nie mogą) zapłacić swoje ciężko zarobione po najnowsze hity. W szczególności, po rejestracji w iTMS można uzyskać okładki do płyt, zobacz zwiastuny a tak w ogóle zobaczyć, co буржуям się spodobał ten serwis, a dopiero potem pomyśleć o wyprawie tam z kartą kredytową :)

W rzeczywistości, nasze zadanie — zarejestruj się za darmo, czyli za darmo, bo jeśli karta kredytowa mamy, płatność utworów z niej raczej nie będzie trywialne zadanie. Sama idea niedawno została opisana w jednym z czipsów forum, co prawda nie jest zbyt jasne dla początkujących, które postaramy się naprawić.

A więc na początek potrzebny jest kod promocyjny, który można zdobyć tutaj. Wprowadzamy e-mail (dowolny) i kopiujemy otrzymany kod. Następnie wrzucamy iTunes, idziemy w Store (Store>strona główna), w odpowiedzi na pytanie wybieramy amerykański sklep i wchodzimy wyżej. W panelu QuickLinks że po prawej stronie na górze pod banerami szukamy opcję Redeem i przechodzimy na niego. Wpisujemy kod i słuchamy swoje kazania, iTMS z powodu tego, że on, jak mówią, dawno temu, jak mówią, «cię». Nic nie szkodzi…

Wracamy na stronę główną Store i kontroli. Wpisz imię i nazwisko w języku łacińskim i adres (odbędą się jakaś abrakadabra). Dalej trzeba być bliżej. Do honoru Apple nie daje nam się pomylić, dlatego sprawdzi zgodność stanu, indeksu i miasta (przydatne, jeśli wprowadzić wszystkie szczerze), więc nic takiego jak QWERT nie działa. Wszystko jest proste: prosimy google ZIP, кримеру, Chicago i wprowadzamy bardzo ważnych danych. Numer telefonu można wprowadzić od rzeczy, ale siedmiocyfrowy.

Dalej jest najciekawsze. Jako Payment method wskazujemy none (do czego właściwie затевалась свистопляска z kodu promocyjnego) i cieszyć się.

Update: ten rodzaj rejestracji nie działa. Zainteresowani szczegółami czytają соответстующую artykuł z witryny firmy Apple.