Sciral Consistency

Każdy z nas ma wiele spraw, zadań i planów, Aby mieć czas, aby niczego nie pominąć, korzystamy z kalendarza (nie pozwalają pominąć wydarzenia, przypomina o zaplanowanych sprawach) i ToDo-arkusze (świetna prezentacja zadań, ustalanie priorytetów). Niedawno, 43 Folders opowiedzieli o ciekawym programie Sciral Consistency, która zajmuje pozycję pośrednią między kalendarzem i menedżer list zadań.

Sekwencja Sciral

Wiele rzeczy są zbędne lub полурегулярными — cotygodniowe sprawdzanie szkolnego pamiętnika dziecka, podlewanie roślin domowych co trzy dni, kursy języka obcego cztery razy w tygodniu… Lista jest długa.

Idealnie do takich zadań nadaje się program Sciral Consistency. Podczas dodawania zadania można określić jej status i jak często jest ona wykonywana. Właściwie najważniejsze jest to, co odróżnia Sciral Consistency od kalendarza — to nacisk nie na harmonogram zadań, a na ich kolejność.

Jak podkreślał Merlin Mann jeszcze trzy lata temu, program doskonale nadaje się do śledzenia postępów twojego ruchu do celu — czy chodzisz na siłownię trzy razy w tygodniu, dzwoń, czy babci dwa razy w miesiącu.

Strona internetowa dewelopera: Sciral Consistency