Simple CSS — prosty edytor CSS

Simple CSS — dość proste, ale darmowy edytor stylów CSS. Za pomocą programu można prowadzić pracę z kilkoma projektami. Jest podgląd, który pokaże, jak będzie wyglądać klasa lub identyfikator po wprowadzonych zmian.

Okno Simple CSS jest podzielony na kilka obszarów roboczych. Gdy edytujesz styl tekstu, to jesteś w jednej karcie, jeśli to konieczne dodać ramkę — trzeba będzie przejść na inną kartę.

Pragnę zauważyć szereg wad, które sprawiają, że praca z aplikacją niewygodne. Po pierwsze, odczuwany jest brak kart do dokumentów. Na przykład, w CSSEdit w poszczególnych zakładkach można edytować wiele CSS-dokumentów (osobne tabele do wydruku z «хаками» dla programu Internet Explorer, itp.).

Po drugie, czego brakuje, to możliwość grupowania poszczególnych klas i identyfikatorów. Często верстальщики porządkowane są style, odnoszące się do bocznej kolumnie, nawigacji, w «piwnicy» itp. Tutaj tego nie ma.

Moim zdaniem, bezpłatny status programu czyni go atrakcyjnym dla miłośników, którym od czasu do czasu trzeba coś zmienić w swoim miejscu. Jednak jeśli chodzi o profesjonalnym dewelopera, to jego praca będzie bardziej skuteczne z innym narzędziem.