Spb TV — online telewizja w smartfonie

Wszystkie stacji telewizyjnej już dawno zrozumieli, że przyszłość — za transmisją przez internet. A przyszłość internetu — za urządzeniami mobilnymi. Twórcy Spb wyszedł całkiem daleko — zrobili program dla iphone urządzeń z systemem Windows Mobile, która pokazuje kanały telewizyjne, вещающие w internecie.

tiaurus—01

Spb TV jest w stanie pokazać ogromną liczbę kanałów z dwóch do kilkudziesięciu krajów, każdy kanał ma podgląd, dla każdego kanału wyświetlany jest program telewizyjny na dzień dzisiejszy i na tydzień do przodu, a żeby nie zapomnieć o jakimś biegu, można umieścić przypomnienia w programie Outlook. Program może wyświetlać dowolny kanał na pełny ekran (tryb landscape), przy czym przy wyborze innego kanału działa funkcja «obraz w obrazie».

tiaurus-0468

Program może odbudować swoje elementy sterujące dla osób prawo-i leworęcznych, posiada finger friendly, płynnie zmieniający regulator głośności i jasności ekranu, ruchoma menu wyboru kanałów z emblematami. Świetny program, który kosztuje 225 zł.

Zobacz film o możliwościach Spb TV (w języku angielskim) i program pobrać można tu: http://www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/tv/.