System operacyjny Mac OS X Snow Leopard 10.6 gotowa do тиражированию

I znów plotki o systemie operacyjnym Apple Mac OS X Snow Leopard, które jednak potwierdza AppleInsider. Tym razem są one polegają na tym, że najnowsza aktualizacja SYSTEMU, wygląda na to, że stanie się ostateczna i otrzyma status Golden Master, ести właśnie ta wersja trafi na półki sklepów jesienią.

Mac OS X 10.6 Snow Leopard będzie kosztować $29 za licencjonowany dysku dla jednego użytkownika i w 49 dolarów za licencję do instalacji na pięciu komputerach. Serwerowej wersji systemu operacyjnego będzie kosztować 499 dolarów, i to jest najlepsze aktualizacja wersji serwera za cały czas istnienia systemu Mac OS X Server.

Aby uzyskać finalną wersję systemu Mac OS X Snow Leopard zespole Apple musiał ciężko pracować nad doskonaleniem 90% komponentów SYSTEMU.

Warto również zauważyć, że wszystkie aplikacje systemowe dla SYSTEMU, takie jak Finder, Mail, iCal, iChat i Safari, 64-bitowe, a wsparcie dla Snow Leopard 64-bitowych procesorów poprawia pracę systemu i jego ochronę i pozwala korzystać z wielu pamięci o dostępie swobodnym. Do tego sam SYSTEM pozostaje zgodny z 32-bitowymi aplikacjami.

W ramach programu Up-to-Date użytkownicy komputerów Mac mogą zaktualizować swój system operacyjny, tylko za $9.95. Ale to tylko pod warunkiem, jeśli oni zarobili komputer 8 czerwca 2009 roku i później. Łatwy program do aktualizacji obowiązuje do 29 grudnia tego roku.