Thoughts: jak sardynki

MyśliIle razy już próbowali uporządkować swoje życie? A ile razy u was to działa?

Nie sądzę, że liczba razem będzie bardzo oburzające, zresztą, nawet jeśli będzie (tym bardziej, jeśli będzie), to oznacza tylko to, że raz na zawsze masz swoje życie do porządku nie doprowadziły. Nie można winić, po prostu papierowe pamiętniki stają się wstydliwym anachronizmem, a elektroniczne często albo nie są wygodne, albo фобически boją.

Jednak jest jedna aplikacja, która może zmienić sytuację. Po pierwsze, jest to wygodne. Po drugie, jest pięknie. A po trzecie, prosta w obsłudze, jak papryka.

Aplikacja Thoughts od młody i dziarski firmy Green&slimy (opartej na ostatni Hallowen) takie same młode i задорное. Jego istota polega na tym, aby pomóc uporządkować swoje życie, dosłownie rozszerzenie wszystko na półkach.

Uruchamiając program, otrzymasz półkę, na której będzie umieszczony książki z osobistymi rekordami. Każdej książce trzeba nadać nazwę i od razu po tym można zacząć ją prowadzić. Deweloperzy twierdzą, że takie książki są idealne do nagrywania planów, harmonogramów i adresów. Ale tam też będzie pasować umieścić wykres sadzenia roślin szklarniowych, nazwy wszystkich dłużników i osobiste wspomnienia — wszystko, czego dusza zapragnie.

Podczas wypełniania książki (z niniejszymi stronami!) można użyć tabeli i listy, ustawić wyrównanie tekstu, kolor, rozmiar i krój czcionki, dodawać linki do stron internetowych i zdjęć. A potem wyeksportować zawartość w formacie .pdf .doc, .rtf i .odt.

Komuś ten program może wydawać się zbyt proste, малофункциональной i ненастраиваемой, ktoś, wręcz przeciwnie, расценит te cechy jako główny plus. No, a na pewno spodoba się tym, którzy w swoim czasie prowadził pamiętniki i pisał pamiętniki «od ręki».

Warto regał 24 Euro, co oczywiście kosztuje. Ale wybaczalne.