Wallet — bezpieczne przechowywanie danych

Wallet (aktualna wersja 2.7 Leopard Ready) — ulubiony przez wielu mak-użytkownikami program do przechowywania loginów, haseł do stron internetowych, numerów seryjnych do programów, numery kart kredytowych itp.

Portfel 2.7

Interfejs programu przypomina książkę adresową, co sprawia, że korzystanie z programu jest bardzo proste i znajome. W kilka kliknięć dodaje się nowy rejestr dla jakiegoś programu lub login-dane do serwisu. Dla bezpieczeństwa i bezpiecznego przechowywania Twoich danych Wallet wykorzystuje bardzo wydajny algorytm криптования Blowfish.

Oprócz przechowywania danych, Portfel jest w stanie wypełniać formularze na stronach internetowych, posiada wbudowany generator haseł. Dane Wallet można zsynchronizować z kontem .Mac i ipody ohm. Posiada również funkcję tworzenia kopii zapasowej.

Dlaczego korzystać z takimi programami? Wyobraź sobie na chwilę, że po prostu wyleciały z głowy nazwa użytkownika i / lub hasło do jakiegoś serwisu. Jeśli używasz Wallet, to z łatwością i bez zbędnych kroków odzyskiwania hasła na stronie znajdziesz login i hasło w bazie danych Wallet. Z drugiej strony, Portfel — to przydatny program do przechowywania numerów seryjnych do programów, z których korzystasz.

Cena Wallet 2.7 wynosi $14.95. Wersja demo i więcej screenów są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Waterfall Software.