Wygaszacz ekranu: second hand wygaszacz ekranu, hurt

Oto ona, na żywo sen idioty, który zdecydował, że istniejące wygaszaczy ekranu, wygaszacze ekranu mu mało. Tak więc, wygaszacz ekranu to nie jeden i nie dziesięć, ale aż dwa z groszami setki (nie pomyliłem się w porządku) скринсейверов, tak, że wybierać jest z czego. A tutaj jest nieprzyjemny moment: poruszać się na oślep w dwóch setek plików z tymi nazwami nie chciałbym, potem raz i dał link do zdjęcia, abyście mogli poczuć urok kolekcji, a jednocześnie i oddzielić ziarno od plew. Mówiąc o ostatnich…

Jak łatwo się domyślić, w tak ogromnej kolekcji znaczną część stanowią produkty z kategorii «g», więc postawić wszystko ja bym nie radził. Chyba, że oczy nie przeszkadza w ogóle. Tym bardziej, że znaczną część tych śmieci można znaleźć w składzie każdej dystrybucji Linux. Napisane wygaszacz ekranu, sądząc, bez oglądania się na możliwości graficzne «макоси», więc przygotujcie się do braku wygładzania i raczej dość pokaźny debili na prostych, wydawałoby się, scen. Jednocześnie понастольгируете w czasach, gdy grafika рисовалась za pomocą linexy :)

Niemniej jednak, niektóre egzemplarze jak SkyTentacles mają szansę uniknąć w /dev/null, gdzie najprawdopodobniej uda się znaczna część kolekcji.

Podsumowanie: bardzo dużo śmieci, ale, być może uda się znaleźć coś pożytecznego.