10 darmowych programów do obróbki wideo

Obecnie istnieje wiele formatów wideo i wideo online zasobów. Program do pracy z wideo może być bardzo wygodne. Aby oglądać filmy na PSP, iPod, lub po prostu na komputerze niezbędne są różne konwertery i перекодировщики. Dziś zaprezentujemy 10 darmowych programów takich.

VLC media player (Open source / Wszystkie OS)

VLC to odtwarzacz multimedialny, konwerter, ale podczas odtwarzania cyfrowego wideo jest po prostu niezbędny. Wie, jak граббить DVD i odtwarzać w formacie ISO. Ponadto, VLC rozumie formacie FLV (wideo online), więc przekonwertować filmy z YouTube lub innych usług internetowych teraz po prostu nie trzeba.

MediaCoder (Open source/Windows)

To wsadowy konwerter formatów audio i wideo. Oto tylko niektóre: MP3, Ogg Vorbis, AAC, AAC+, AAC+V2, MusePack, WMA, RealAudio, AVI, MPEG/VOB, Matroska, MP4, RealMedia, ASF/WMV, Quicktime, and OGM

Avi2Dvd (Freeware/Windows)

avi2dvd

Pomoże ci konwertować pliki wideo (Avi/Ogm/Mkv/Wmv/Dvd) w celu późniejszego nagrania na DVD (Dvd/Svcd/Vcd). Również Avi2Dvd jest w stanie tworzyć DVD menu ze spisem treści, za pomocą przycisków audio i napisy.

Videora Converter (Freeware/Windows)

Jest to zbiór różnych konwerterów, z których każdy jest przeznaczony do konwersji formatów wideo do tych, które będą odtwarzane na swoich urządzeniach (wszystkie generacji, iPod, PSP, Xbox360 i wiele innych).

Nie da się nie zauważyć, konwertera Ares Tube dla Windows, który pozwala na konwersję FLV do iPod format.

Any Video Converter (Freeware/Windows only)

każdy konwerter wideo

Prawie wszystkie formaty video w tym DivX, XviD, MOV, rm, rmvb, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI łatwo przekształcić do formatu MPEG-4 dla iPod/PSP, innego przenośnego urządzenia lub smartfona za pomocą Any Video Converter. Cały proces odbywa się z plikami, które AVC wcześniej skopiowane w foldery tymczasowe, pozostawiając oryginalne formaty w stanie nienaruszonym.

Hej!Watch (web app)

Działa zarówno z plików znajdujących się na komputerze lokalnym, jak i online rolkami. Przekoduje w wielu formatów, wśród których H264, MP4, WMV, DivX, HD Video, Mobile 3GP/MP4, iPod, Archos i PSP. Do bezpłatnego korzystania z aplikacji jest limit na pobieranie (nie więcej niż 10 Mb na miesiąc).

VidDownloader (web app)

W zespole выкачает z każdego z filmów zasobów (YouTube, Google Video, iFilm, Blip.TV, DailyMotion i innych) odpowiedni film, переконвертирует w AVI i wygeneruje link do jego pobrania.

iSquint (Freeware/Mac OS X)

iSquint

Tłumaczy każdy plik wideo w wersji do ipoda i automatycznie dodaje wyniki do biblioteki iTunes. iSquint darmowa, czego nie można powiedzieć o jej aktualizacji.

DVD Shrink (Freeware/Windows)

dvdshrink

Umożliwia skopiowanie płyty DVD na dysk twardy, bez żadnych dodatków w rodzaju napisów w innych językach lub przyczep.

Handbrake (Open source/Windows, Mac)

ręczny

Ta aplikacja przekoduje DVD w formacie MPEG-4.

Wybierz z wyświetlonej listy wybierz program lub aplikację i używać do swoich potrzeb. Jeśli wiesz jeszcze godnego uwagi programy do pracy z wideo, to powiedz nam o nich w komentarzach.

via Top 10 Free Video Rippers, Encoders, and Converters