15 aplikacji, które czynią twoją Facebook fan page bardziej atrakcyjne

Czy wiesz, że codziennie ponad 20 milionów osób, stają się fanami Facebook stron? Jeśli uda ci się przyciągnąć przynajmniej микроскопичную część tych ludzi na swoją stronę, efekt będzie znaczny. Tak więc nadszedł czas, aby zwiększyć popularność swojego fan page za pomocą aplikacji.

3568409530_389bce008b.jpg

©photo

Udostępnianie plików i zaangażowanie fanów

1. Rozszerzone informacje (Extended Info) — Czy kiedykolwiek wydawało się, że jest za mało miejsca na fan-stronie do wykorzystania danych osobowych, informacji o firmie, usługach? Aplikacja Rozszerzona informacja pozwala na umieszczenie na stronie filmy, zdjęcia, tagi, kategorie, blok FBML, za pomocą linki lub nie. Dodawaj je do tabeli, bloki lub nawet w sekcji danych osobowych do transformacji swojego fan page.

extended_info.jpg

2. Ankieta (Poll) — Wesoły i łatwy sposób, aby inspirować wszystkich fanów. Umieść na stronie konfigurowalny kwestionariusz i dostarczyć fanom możliwość wyboru odpowiedzi. Informowanie o zmianach w ankiecie zwiększy zainteresowanie (ALE nie rozsyłajcie wiadomości zbyt często). Napisz o tym na Twitterze, aby rozpowszechniać informacje. Ta aplikacja jest niesamowite sposób zbierania informacji i śledzenia odpowiedzi. Należy poinformować fanów o wynikach i zapytać ich o opinię.

reviews.jpg3. Recenzje (Reviews) — Recenzje – coś w rodzaju recenzji. W celu nawiązania do ciebie więcej zaufania relacje swoich fanów poproś, aby ocenić twój blog, usługi lub produktu. Opowiedz trochę o swoim brandingu nowych odwiedzających. Jednak umieszczając aplikacja Recenzje przygotuj się zarówno do pozytywnych, jak i negatywnych komentarzy.

reviews-1.jpg

4. SlideShare – Jeden z obowiązkowych aplikacji, jeśli pracujesz z слайдовыми prezentacjami. Nie ogranicza się do wykorzystania swoich slajdów tylko na SlideShare, zintegruj swoje konto na Facebook fan page (ograniczenie: jedno konto na jeden fan page). Zaimportuj wszystkie istniejące lub tylko wybrane prezentacji zgodnie z ich ważnością dla ciebie, twoi fani pokochają cię za to.

5. NutShellMail — Program przeznaczony do zbierania informacji o wszystkich działaniach w mediach społecznościowych i wysłania jej e-mailem. Integracja tej aplikacji pozwala właścicielowi strony aktualizować status, odpowiadać na komentarze na e-mail.

Również w NutShellMail ostatnio pojawiła się opcja automatycznego tworzenia wiadomości, w momencie powiadamiania fanów o możliwości subskrypcji. Teraz fani mogą określić czas i ustawienia dystrybucyjnej, zgodnie z którymi będą otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach. Program ten pozwala zatrudnionym fanów śledzić i komentować posty na ścianie bezpośrednio przez e-mail. (Uwaga: Nie obsługuje aktualizacji aplikacji Discussion Board)

6. RSS Graffiti – Aktualizacja odbywa się praktycznie natychmiast. Można ustawić, aby prefiks do twojego ostatniego bloga był wyświetlany wraz z miniaturą strony i podsumowanie treści postu.

Dock-14.jpg

7. Statyczny FBML (Static FBML) – Aby dostosować blog trzeba znać kod HTML. Za pomocą statyczny FBML (Facebook Markup Language — język znaczników Facebook), można ustawić dowolną kartę na fan-strony, zgodnie ze swoimi preferencjami. Ta aplikacja pozwala na adminów stron, korzystając z HTML lub FBML, zmieniać lub dodawać więcej informacji na fan page. Na przykład, za pomocą języka znaczników można dostosować stronę docelową, pokazującej profile w portalach społecznościowych itp.

8. Deska do Dyskusji (DiscussionBoard) – Ta aplikacja pojawia się domyślnie przy tworzeniu fan page na Facebook. Jest to swego rodzaju mini-forum dla ciebie i twoich fanów, gdzie można porozmawiać ze sobą o wszystkim. Przypominajcie im o tej aplikacji częściej, utrzymuj aktywne dyskusje i pomoc fanów nawiązywanie kontaktów między sobą.

9. Do zapamiętania adres (Memorable Web Address) – Bardzo wiele osób albo nie wie o tej aplikacji, albo po prostu zapominają o nim. A przecież z jego pomocą można zrobić twój adres internetowy niezapomniany i легконаходимым. I nie zapomnij poinformować swoich fanów o nowym przydzielonym adresie URL.

10. YouTube Video Box – najprostszy sposób na dzielenie się filmami na fan stronach Facebook. Z pomocą tej aplikacji można, na przykład, umieścić na fanpage własne filmy wideo z YouTube, które mogą okazać się przydatne zarówno dla swoich fanów, jak i dla twojej reputacji. Lub można umieścić swoje ulubione wideo na dowolny temat i podzielić się nim z fanami. Czasami humor może stać się skutecznym środkiem do nawiązania kontaktu między ludźmi.

Wskazówka: Jeśli chcesz pobrać plik wideo z innych stron, możesz skopiować i wkleić adres URL danego filmu, korzystając z aplikacją Link. Czy można nagrać własny film i przesłać go bezpośrednio na Facebook za pomocą aplikacji Video.

video_box.jpg

11. Notatki (Notes) – kolejna popularna aplikacja dla Facebook, który domyślnie pojawia się na twojej stronie, gdy rejestracja. Większość ludzi korzysta z Notatek do importu postów na fan page, z wykorzystaniem NetworkedBlogs lub Social RSS z tym samym celem. W rzeczywistości, ta aplikacja może być używana do wysyłania specjalnych powiadomień. W załączniku znajduje się przycisk ‘Share’ (Share), klikając na które można przekazać informacje na temat wiadomości. Nie ogranicza rozprzestrzenianie się dobrych wiadomości tylko jego fan-stronę. Pozwól swoim fanom dzielić się z innymi użytkownikami przydatne notatki.

Aplikacje Facebook, które pozwalają wyświetlać profile na innych portalach społecznościowych na swojej stronie wentylatora

12. WebProfiles – Jeśli chcesz związać swoją Facebook stronę z profilami w innych serwisach, ta aplikacja pomoże ci. Web Profiles daje możliwość włączenia ponad setki takich profili, trzeba tylko wpisać nazwę użytkownika (username) i gotowe! Teraz w swoim Facebook ma swoją ikona/ link dla każdego serwisu.

13. LinkedIn Profile – Ta aplikacja pozwoli zintegrować swój profil LinkedIn na stronie Facebook. W nim znajdziesz ikony w różnych rozmiarach. Nigdy nie wiesz, kogo możesz spotkać i jakie są szanse. Ktoś zachwyca swoim talentem i bardzo chce współpracować z tobą. Po co tracić możliwość nawiązania kontaktu? Przecież dzięki dobrej współpracy twoja fan-strony może pojawić się jeszcze więcej zwolenników.

linkedin.jpg

14. My Account (is @Twitter) — Prezentacja konta Twitter na fan — stronie. Przy tym można dowiedzieć się, kto jest jeszcze na Facebook korzysta z tej aplikacji jednocześnie z tobą. Ustal z nim lub z nią kontakt i rozszerzyć sieć za pośrednictwem serwisu Twitter. Stwórz listę takich kontaktów i korzystaj z niego od czasu do czasu.

I jeszcze jeden miły moment podczas korzystania z tej aplikacji — ikona Twitter na pasku bocznym swojego Facebook strony.

15. SkypeMe – Jeśli wolisz komunikować się w czasie rzeczywistym, aplikacja Skype Me będzie pomocne dla ciebie. To pozwoli ci pozostać w kontakcie. Możesz bez problemu komunikować się ze swoimi fanami lub umówić się na sex czat w sieci.

Możesz przeglądać i zmieniać swoje fan-stronę w miarę potrzeby zasięgnąć u swoich fanów, aby chcieli zobaczyć na nią . Nie przestaje promować swój fan-stronę i na zewnątrz sieci.

A jakie Facebook aplikacje dodał bym do tej listy? Czy masz doświadczenie w prowadzeniu fan page na Facebook? Jeśli nie masz takiego, co wam przeszkadza odpalić? Chętnie poznamy twoją opinię.