9 usług dla darmowych połączeń międzynarodowych

free_cals_logo

Kiedy mówimy o rozmowach przez internet, zwykle mamy na myśli połączenie PC-to-PC. Rozmowy za pomocą Skype ‘ a i innych podobnych aplikacji. Na telefony dzwonimy, nie tak często, ale na próżno. Istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają za darmo zadzwonić gdziekolwiek. Wszystko, co trzeba — słuchawki, mikrofon, dostęp do internetu. Wybraliśmy dla was dziewięć najlepszych stron internetowych, aby można było zadzwonić позабытому do znajomego lub rodziców do jakiegoś odległego kraju.

Evaphone

Z tej strony można zadzwonić gdziekolwiek, po prostu wpisując numer w górnej części strony. U Evaphone jest język polski, więc problemów nie powinny powstać. Po tym, jak tyle наговоритесь za darmo (u serwisu limit, który będziecie wydawać), trzeba będzie płacić za rozmowy telefoniczne. Ceny śmieszne. Taniej niż w Skype dokładnie.

FreeCall

Aby skorzystać z tej usługi, musisz pobrać mała aplikacja (Windows, Linux, Mac). Można zadzwonić do dowolnego kraju, a nawet wysyłać darmowe sms. Limit połączeń — 300 minut i jeden tydzień. Przenosić minuty na następny tydzień nie można.

Calleasy

Od tej strony jest tylko jedno ograniczenie na darmowe rozmowy. Można robić ile się chce połączeń w kraju, połączenia które są tańsze 5 eurocentów za minutę. W taryfie siatce serwisu takich krajów około pięćdziesięciu.

PokeTalk

Aby dzwonić za pośrednictwem tej strony nie potrzebujesz mikrofony i słuchawki. Dzwonić można bezpośrednio z telefonu. Limit — 50 połączeń miesięcznie z limitem 10 minut na jeden telefon.

Flash2Voip

Połączenia do ponad 30 krajów bezpośrednio z przeglądarki. Nic ściągać nie trzeba, po prostu wpisujesz numer i czekasz. Jak sama nazwa wskazuje — aplikacja zbudowana jest w technologii Flash, co może zrazić pewną część аудтории.

MediaRing Talk

Darmowe rozmowy w pewną ilość globalnych «regionów». STANY zjednoczone, ameryka Środkowa, Azja, Kanada, Australia. Można użyć do rozmów na telefon komórkowy.

Globe 7

To jest coś, jak widget, który pozwala na komunikatorów i innych programów. Oprócz właściwie połączeń na całym świecie, jest jeszcze wysyłanie darmowych sms, radia online i wiele opcjonalnych, ale dobrych bonusów. Dostępne dla Windows, Mac, Linux.

iCall

Serwis korzysta z połączenia internetowego, aby włączyć komputer w telefon. Po prostu podłączając go do sieci telefonicznej. Można dzwonić za darmo ile chcesz, ale tylko w USA i Kanadzie, z ograniczeniem do 5 minut na rozmowę. Ale nie jest to aplikacja dla iPhone i iPod Touch.

Jaxtr

Do tego, aby spróbować zadzwonić z tej usługi, należy najpierw się zarejestrować. Serwis daje ci numer telefonu, z którego można dzwonić za darmo bezpośrednio w przeglądarce.