Online unpacker Wobzip

Coraz więcej serwisów internetowych starają się zastąpić десктопные aplikacji. Jeden z ostatnich przykładów — online unpacker Wobzip. On wie o istnieniu dużej liczby formatów archiwów (7z, ZIP, GZIP, TAR, BZIP2, RAR, CAB, ARJ, Z, CPIO, RPM, DEB, LZH, SPLIT, CHM, ISO) i przy tym ma ciekawą funkcję.

Serwis jest w stanie rozpakować archiwa jak pobierając plik z komputera (np. na wyjeździe i trzeba rozpakować archiwum, a potrzebnego do archiwizacji nie jest), tak i tutaj. Przy czym, распаковав plik online, możesz pobrać nie całe archiwum, a tylko wybrane pliki. Myślę, że strona będzie przydatna przede wszystkim dla tych, którzy mają drogi ruchu. I jeśli w archiwum pakowane wiele niepotrzebnych plików, korzystając z Wobzip, można zaoszczędzić. Serwis, przy okazji sprawdzi pliki i wirusy.

U Wobzip istnieje kilka ograniczeń. Po pierwsze, maksymalny rozmiar pliku wynosi tylko 100 Mb, po drugie, nie są obsługiwane archiwa zabezpieczone hasłem. No i w podziale na części również nie są akceptowane.

Wobzip naprawdę działa. Sprawdzał.

Wobzip (via CyberNet.)