«Powietrza» GTD c Doit.im

Tak więc okazuje się, że coraz częściej mówimy o programach, które zostały utworzone za pomocą Adobe AIR i nigdy nie zapominamy o GTD. Tak się składa, że dziś te dwa wątki połączą się w jednej notatce.

Dzisiaj chciałbym wam przedstawić program Doit.komunikator (im), który ma co najmniej jedną zaletą, którą będziesz mógł ocenić, nawet do jej zabudowy. Mówię o jej względnej cross-платформенности. Tak jak Adobe AIR całkiem dobrze się czuje w systemie Windows, Mac OS i Linux — prawie na pewno od razu można ją ustawić.

Instalując Doit.im, można znaleźć drugi oczywisty plus: system interfejs nie jest przeładowany, i można łatwo zobaczyć jaki wpływ systemu operacyjnego wyznaczał zasady interfejsu. Czyta się dobrze, i mylić się w nim nie można.

musi.im

W odróżnieniu od wielu, wielu programów na AIR w Doit.im widzimy wsparcie «gorących» klawiszy, zorganizowanej na całkiem przyzwoitym poziomie, to mnie szczególnie ucieszyło: nie lubię «biegać» od myszy do clave i z powrotem, a często programy nie dają szansy nie biegać.

Wybieranie ustawień jest bardzo mały, co jest dobre, moim zdaniem. Możesz format daty, swoją nazwę użytkownika w serwisie (tak, trzeba będzie zarejestrować się), i poprosić o program uruchamiany automatycznie, a także logować się do systemu, nie żądając za każdym razem hasło.

Na razie nie mogę powiedzieć, że jest to szczyt moich marzeń, ale program wyraźnie zasługuje na uwagę. Poza tym ona w przeciwieństwie do wielu programów na platformie Adobe nie hamuje.

Doit.im