ProfitZone.pl — wszystkie informacje na temat eBay dla kupujących i sprzedających w jednym miejscu

Zakupy — to sztuka dostać to, czego potrzebujesz, wydasz mniej pieniędzy, niż to robią niedoświadczeni klienci. Nowy projekt od ProfitBid — ProfitZone — to portal informacyjny dla wszystkich tych, którzy wydają i zarabia pieniądze na internetowej aukcji eBay.

Dock-23.jpg

Na miejscu wiele narzędzi, które będą przydatne dla tych, którzy stale kupuje lub sprzedaje na największym internetu aukcji. eBay-wyszukiwanie, który działa na stronie, może szukać nie tylko na amerykańskiej platformie (eBay.com), ale i na międzynarodowym jego wersji — brytyjskiej, australijskiej, kanadyjskiej, francuskiej i niemieckiej. Można szukać i w аукционным pozycje i towarów w stałej cenie. Można nawet wybrać towary z ceną $1, lub szukaj опечаткам.

search.jpg

Dla kupujących i sprzedających na stronie znajduje się wiele materiałów podzielonych na takie kategorie:

PRO — sekcja dla zaawansowanych użytkowników aukcji. Narzędzia, tajemnice wyszukiwania i udanych opisów lotów do poprawy procent sprzedaży, subtelności zakupów, dropshipping (DropShipping), dostawy i przesyłka, przepisy celne, pośrednictwo firmy, system płatności PayPal i wiele innych.

FAN — ciekawe i nietypowe przedmioty na eBay.

NEWS — wiadomości, które publikuje w serwisie eBay: zmiany w pracy, zmienione zasady, promocje i wyprzedaże.

SHOPS — Sklepy Amazon, Victoria ‘ s Secret, Overstock, Apple i inne, które cieszą się popularnością wśród klientów krajowych.

Przy okazji, pisaliśmy już o tym, że ProfitBid zajmuje się zwrotem pieniędzy od ilości zakupionych na eBay towarów. Teraz ona zwiększona z 25% do 30% dla niektórych towarów! A do niemieckiej wersji platformy zwrot wynosi gwarantowane 1,5% przy każdym zakupie!

Jeśli użytkownik Twittera, to zapisz się na oficjalne konto @ProfitZoneRu aby otrzymywać wszystkie aktualizacje portalu w swoją taśmę.

ProfitZone jest sponsorem bloga Besttips.pl.