Prowadź swój uTorrent z Facebook

Panuje przekonanie, że platforma aplikacji internetowych na portalu społecznościowym Facebook powstała tylko dla głupich zabijają czas użytkowników «развлекалок». To nie do końca prawda. Istnieje aplikacja Morrent działające w Facebook, który pozwoli zarządzać uruchomionymi stacjonarnym torrent klientem uTorrent z dowolnego komputera w każdej części świata.

Mam nadzieję, że używasz dokładnie uTorrent do pobierania i wysyłania plików w sieci. Jeśli tak, to trzeba aktywować dostęp do programu z sieci Web. Przejdź do menu i wybierz Options -> Preferences -> Advanced -> Web UI. Wybierz Enable Web Interface, a dalej na temat ustawień, które są oczywiste. Co do portu to używałem 8080.

2008-05-27_120705

Teraz twój uTorrent gotowy do kontaktów ze strony. A kontaktowania stroną będziemy używać nawiązywać aplikacja Facebook Morrent: http://facebook.morrent.com/

Экран2

Podczas instalacji wpisz dane z komputera stacjonarnego uTorrent, ale przed tym należy zachować ostrożność w jednym momencie. Aplikacja Morrent może nadawać w Mini-feed wszystkie przesłania, które będą widoczne dla wszystkich użytkowników Facebook lub kontaktów. Zastanów się, co chcesz, aby potrząsnąć i ograniczyć dostęp do danych osobowych na stronie ustawienia aplikacji http://www.facebook.com/editapps.php. Na przykład, zrobiłem tak:

2008-05-27_121417

Ważne: musisz być «uczciwy» adres IP, jeśli jesteś za NAT, Morrent nie będzie działać.

Miłych i bezpiecznych ci pobrań!

Morrent dla Facebook