Rezerwacja online

Ile istnieje ludzkość, tyle istnieje problem redundancji danych. W przeszłości na kopiowanie jednej książki trwało setki roboczogodzin. W dzisiejszych czasach tworzenie kopii zapasowych ważnych plików trwa sekundy, ale w wyniku różnych okoliczności, duża liczba użytkowników zaniedbuje te proste narzędzia, ryzykując stracić w jednej chwili wyniki swojej pracy.

Za pomocą usługi IDrive-E proces rezerwacji można uprościć. IDrive-E oferuje dwie opcje korzystania z serwisu: darmowe, w którym do dyspozycji użytkownika dostępne dwa gigabajty przestrzeni dyskowej, i IDrive-E Pro — oferta płatnych taryf taryfy (od 4,5 dolarów miesięcznie). W tym przypadku rozmiar miejsca do przechowywania archiwów jest ograniczony tylko pragnieniami samego użytkownika.

Do wygodnej pracy z IDrive-E należy pobrać specjalny program, który jest w stanie całkowicie uwolnić użytkownika od procesu archiwizacji danych. Dostosowując ją raz , użytkownik faktycznie może zapomnieć o jej istnieniu.

Ale, oczywiście, program może pracować w trybie ręcznym. Przy czym, jeśli dla ustawienia automatycznej kopii zapasowej wygodniej jest korzystać z IDrive-E w trybie Classic, ręcznie idealny inny tryb IDrive-E Explorer, w którym zdalny archiwum danych podłącza się do systemu jako zwykły dysk, pracować z którym można dokładnie tak samo jak z każdym wbudowanym dyskiem.

idrive_screen1.jpg

Praca klienta w trybie IDrive-E Classic

idrive_screen.jpg

Praca klienta w trybie IDrive-E Explorer

Większość oferowanych przez IDrive-E usług — nie oryginalne. I dwa darmowe gigabajty, a automatyczna archiwizacja i podłączany dysk — wszystko jest już dostępna innymi usługami. Ale to właśnie połączenie tych wszystkich elementów wyposażenia w jednym mete ten serwis jest bardzo atrakcyjne dla użytkowników.