Scream on Net — pomaga zorganizować webcast

Krzyczeć na czystąScream on Net — krajowy serwis, za pomocą którego możesz zorganizować własne видеовещание w Internecie. Do tego potrzebujesz kamera z mikrofonem i wystarczająco dobre połączenie z Siecią. W większym stopniu Scream on Net może zainteresować dj-ów i muzyków, ponieważ pozwala organizować online koncerty. Widzowie będą nawet w stanie komunikować się w trybie czatu. Można pogratulować kraj 31 grudnia. ;)

A tak na poważnie, witryna może być bardziej przydatne. Bardzo brakuje dwóch możliwości. Przede wszystkim, twórcy serwisu trzeba dodać zamknięte na żywo. Aby rodzina i przyjaciele mogli pogratulować sobie nawzajem przez Internet (w przypadkach, gdy funkcje wideo Skype za mało), nie mój proroczy publicznie. Tłumaczę więcej. Przypadki, kiedy ludzie blisko geograficznie rozproszone, nie jest tak rzadkie. Małżonek/małżonka, pracujący za granicą na podstawie umowy, dzieci studiujących w uczelniach innych miast czy nawet krajów, rodacy, którzy na skutek różnych przyczyn musieli opuścić Ojczyznę, ale chciałbym zapisać kontakty z przyjaciółmi… Będąc tysiące kilometrów od siebie, wciąż można spotkać święta razem.

Inny problem — brak archiwów. Teraz tak mało audycji, że możliwość zobaczyć próbki radiofonii i telewizji została by się przydał. Ja w ciągu tygodnia codziennie wchodziłem na stronę, dopóki nie zastał nadawanie. Ktoś uruchomił jeden z programów Discovery :)