ThisMail: tworzenie pola do rejestracji

Do rejestracji na prawie wszystkich stronach internetowych należy podać adres e-mail. Rozumiem, że wskazywać na główny adres e-mail nie jest konieczne. Serwis, na którym masz zamiar zarejestrować się, najprawdopodobniej będzie to «miłe» zbędnej korespondencji. Do rejestracji można utworzyć osobne szuflady na każdym wątku serwisie, ale istotne jest tylko raz dla każdej witryny. Wyjście, a jednak jest — generowanie pola specjalnie do rejestracji.

W sprawie utworzenia «fałszywych» pocztowych pomoże serwis ThisMail. Tworzy e-mail, który służy do rejestracji i automatycznie usuwany przez 120 minut. Aby utworzyć skrzynkę po prostu kliknij «Generuj» lub wpisz dowolne słowo. Otrzymany adres można używać jak się chce, można tylko wysyłać z niego wiadomości, dozwolone tylko odbierać.

thismail

Na tym funkcjonalność serwisu, w sumie to się kończy. Warto zauważyć, że każdy adres można użyć więcej niż 120 minut. Aby to zrobić, trzeba kliknąć odpowiedni link na stronie. Sprawdzanie pocztowej odbywa się automatycznie — pomiń aktywację niemożliwe. Przy okazji, jeśli przypadkowo zamknąć stronę, to przy następnej wizycie skrzynki nigdzie nie zaginie. Jeśli, oczywiście, 120 minut jeszcze nie minęło.