Zbiór darmowych szablonów na które warto rzucić okiem

Zawsze musieliśmy tworzyć standardowe artefakty życia gospodarczego: broszury, papier firmowy, kalendarze. Często zestawy szablonów dostarczanych wraz z aplikacjami biurowymi, mało interesujące lub wręcz nudne, ale istnieje sposób, aby zmienić swoje wyobrażenia o skrawkach papieru.

Zbiór darmowych szablonów kalendarzy i broszur

Spójrz chociażby na wzór kalendarza z góry, naprawdę elegancko? Jest to jeden z przykładów tego, co można znaleźć na stronie HP. Ich oferta słusznie wyróżnia się od podobnych: jesteś w stanie uzyskać nie tylko poszczególne szablony, a całe zestawy, połączone wspólnym tematem, co pozwala łatwo stworzyć rozpoznawalny styl. Tak, nie jest to własna konstrukcja robota, ale widzieliście ceny na tworzenie takiego zestawu? Ponadto, англоязычность zasobu pozwoli ci wyróżnić się na tle rodzimych nudnych projektów majsterkowicza z popularnych kolekcji клипарта.

Oprócz zaznaczonego przez nas serwisu HP , można też poszukać odpowiedni szablon w wielkiej kolekcji firmy Microsoft. Najnowsza szczególnie zadowolony z dużą ilością zlokalizowanych szablonów, choć angielski aż do konkurencji.

Na podstawie Free Templates for Nearly Every Type of Document [ Web Worker Daily ]