Evernote i jego zalety

Evernote — to faktycznie menedżer synchronizacji notatek. Można tworzyć i edytować notatki poprzez dowolny komputer, na którym zainstalowana jest przeglądarka internetowa, a przez niektóre rodzaje telefonów komórkowych. Możesz zapisywać zdjęcia, strony internetowe, notatki głosowe, tekst, w ogóle, wszystko, czego pragniesz.

Co jest naprawdę wygodne, to to, że gdy fotografujecie notatkę napisaną ręcznie (jeśli oczywiście w ogóle читаема), Evernote automatycznie rozpoznaje tekst i zapisze go w osobnym pliku. Załóżmy, że podczas spotkania pan zrobił kilka notatek na papierze, które potem mogą ci się przydać. Papier może łatwo się zgubić, ale Evernote zachowa wszystkie twoje wpisy. Zrób zdjęcie swoje notatki, a potem po prostu załaduj je do Evernote. Po tym już od ciebie nigdzie się nie wybierają.

Evernote może również pomóc kontrolować koszty, zaoszczędzić czas i pieniądze.

Użyj go do kontroli poniesionych podczas podróży. Podróżując, często wydajemy dużo pieniędzy, a potem nie możemy sobie przypomnieć na co poszła ta lub inna kwota. Evernote uwolni cię od długich obliczeń.

Zapisujciesię, że ceny tych samych produktów w różnych sklepach, aby potem porównać je i dokonać zakupu tam, gdzie taniej.

Prowadź ewidencję możliwości dla potencjalnych inwestycji. Często czytając ogłoszenia lub artykułu w gazecie o możliwość opłaca się zainwestować pieniądze, nie masz czasu, aby szczegółowo poznać prawdę. Z pomocą Evernote zaplanuj to na później.

Używaj Evernote w bibliotece na krótką nagrywania ważnych informacji. Po co nosić ze sobą laptopa, kiedy niezbędne zapisu można dokonać w Evernote!

Zapisuj pomysły na prezenty na urodziny krewnych i znajomych. My często nie wiemy, co podarować im na urodziny, i, o dziwo, dobre pomysły pojawiają się nagle. Evernote pomoże ci nie zapomnieć.

A w skrócie, Evernote może znacznie ułatwić życie każdemu człowiekowi, prowadzi normalny tryb życia.