AIMP — klasyczny odtwarzacz muzyczny

Wiele osób porównuje go z Winampa, i na próżno! Mi się wydaje bardziej преспективным i wygodne. Ostatnio odtwarzacz jest szybko zyskuje popularność.

shot_2008-01-05_23-47-07

Jest «lekka», ciekawie zrealizowana praca z listami odtwarzania, a biblioteki bass dają świetny dźwięk. Listy, w miarę ich powstawania, ustawiają się w tabie, i zestaw ten można zapisać w swoim osobnym ulubionych. Przy dodawaniu plików do listy odtwarzania, oni są klasyfikowane według kilku kryteriów, można przeglądać jak klasyczną informacje o plikach, jak i bardziej zaawansowanej, która pokazuje więcej druga linia. Na liście utworów, tak samo realizowany jest taka możliwość, jak tworzenie różnego rodzaju kolejki odtwarzania. Interfejs jest ponad wszelkie pochwały, jest 18-cio pasmowy korektor z wbudowanymi efektami dźwiękowymi (Reverb, Flanger, Chorus, Pitch, Tempo, Echo, Speed) i wszelkiego rodzaju ustawienia zaawansowane. Tak samo istnieje możliwość podłączenia wtyczki Input, Gen, DSP od винампа. Odtwarzacz wideo nie obsługuje, co osobiście uważam za słuszne, a tym samym nie zamienia się w громозкий uniwersalny kombajn, jasno i rzetelnie wykonuje tylko swoje towarowych — wysokiej jakości odtwarzanie muzyki.

Istnieje kilka rodzajów interfejsu, w tym i modny mini tryb.

Domyślnie odnosi mp3 i ogg, podłączenie wtyczek do innych formatów (MP1, MP2, MP3, MPC / MP+, AAC, AC3, Ogg, FLAC,APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX) — minutowy sprawa, wystarczy je po prostu pobrać ze strony internetowej i umieścić w odpowiednim folderze programu. Interesujące drugi plik wykonywalny, który w składzie kompleksu programowego — to swoisty zbiór dodatkowych narzędzi do konwersji muzyki z różnych formatów nagrywania dźwięku z dowolnego źródła i edycji tagów.

shot_2008-01-05_23-47-59

Mi odtwarzacz podoba, ja z zainteresowaniem śledzę jego rozwój. Przed nowym rokiem autor uraczył użytkowników nowej wersji beta.

Odtwarzacz działa z pendrive pod Windows XP i Vista.

офсайт | pobierz