AnVir Task Manager — menadżer procesów

Ciekawy program trafiła mi вруки: menedżer procesów i programów startowych z funkcji anty-trojan, anty-szpiegowskie i anty-wirus.

shot_2008-01-06_21-43-06

Program pozwala zobaczyć pełne informacje o uruchomionych procesach (droga, wiersz polecenia, użycie pamięci, dysku i procesora, pobrane dll, używane pliki utworzone okna, strumienie i хендлы, liczniki wydajności, informacje o wersji pliku), zarządzanie plikami startowe, wykrywanie wirusów i złośliwego oprogramowania, i wiele więcej.

Program иеет kilka zakładek-menedżerów. Menedżer uruchomionych procesów może zmienić priorytet aplikacji i usług, dodawać usługi w автзагрузку, ma wygodny tryb odtwarzania w widoku drzewa. Menedżer programów startowych przegląda wszystkie wpisy rejestru, foldery startowe i инициализационные pliki, istnieje możliwość automatycznego blokowania i opóźnione uruchomienie. W AnVir Task Manager jest wbudowana baza danych do 17 000 автозагружаемым programów. Istnieje możliwość wyboru najnowsze uruchomione lub ulubione aplikacje poprzez automatycznie заполняемое menu w zasobniku. Narzędzie może usunąć z zainfekowanego komputera wirusów i złośliwego oprogramowania: konie trojańskie (trojany), narzędzia hakerskie, szpiegów (spyware), reklamy (adware) i wirusy, ukryte uruchomione na komputerze. Program mieszka w zasobniku, sygnalizuje stamtąd kilkoma czujnikami stanu pamięci, dysku i procesora.

shot_2008-01-06_21-56-20

Bardzo ciekawe narzędzie, jej godności uzupełnia cena, a raczej jej całkowity brak.

офсайт | pobierz