Archiwista 3000 — skuteczne wyszukiwanie dokumentów

Czasami tak trzeba znaleźć konkretny dokument, ale jego nazwa jakoś wyleciało mi to z głowy. Wtedy pozostaje albo przypomnieć sobie nazwę (nie fakt, że w ogóle żenada), uporządkować wszystkie dokumenty z rzędu (może zająć bardzo dużo czasu), lub skorzystać z najszybszy i skuteczny sposób: wyszukiwanie dokumentów na podstawie ich zawartości. Jednym z najlepszych programów do takich celów — Archiwista 3000.

Ar3000

Archiwista 3000 – jest to bardzo potężne narzędzie do wyszukiwania różnych dokumentów, wykorzystujący algorytmy wyszukiwania podobne wyszukiwania usług Sieci. Program pozwala na wyszukiwanie na dysku twardym, w sieci, wymiennych nośników, a także wśród wiadomości pocztowych w bazach różnych programów i w archiwach. W Archiwista 3000 obecny i serwer zdalnego wyszukiwania, do podłączenia do którego wystarczy tylko przeglądarki internetowej.

Archiwista 3000 bez wątpienia jest najlepszym programem do wyszukiwania lokalnego, ale wymaga za korzystanie z pieniędzy — 395 zł, pod warunkiem osobistego.