ArtMoney 7.28 — uniwersalny читтер

Podczas pokonywania niektórych gier, chcesz spędzić dużo czasu, rozwoju postaci lub zbierania zasobów. Część gier jest tak zbudowana, że w tym celu należy wykonywać powtarzalne czynności, które mogą w ogóle zabić zainteresowanie rozgrywki. I jeśli nie chcesz tracić czasu na nudne chwile gry, a od razu przejść dalej, do najbardziej interesujące przygody, to spróbuj skorzystać z ArtMoney.

Артм

ArtMoney to program do edycji ustawień w różnych grach komputerowych. To pozwala dodać w grze pieniędzy, życia, doświadczenia i innych zasobów niezbędnych do rozgrywki. W odróżnieniu od kodów, ArtMoney współpracuje bezpośrednio z plikami gry i pamięci, co zapewnia pełną jej niezależność od wersji gier lub konkretnej lokalizacji. Program dostępny jest w 2 wersjach: darmowa SE i płatny PRO; o różnicach można przeczytać tutaj. Działa ArtMoney we wszystkich systemów operacyjnych od Windows 95 do VISTA, ale tylko z 32-bitowymi grami.

ArtMoney — wspaniałe narzędzie do oszczędzania czasu, oczywiście, jeśli sama gra nie jest dla ciebie, nie jest jego utrata.