Beyond Compare – program do precyzyjnego porównywania plików i folderów

Próbowałeś porównać мегабайтные pliki tekstowe? A szukać podobnych zdjęć wśród tysięcy plików? A побайтово porównanie zawartości plików? To daleko nietrywialne zadanie, aby poradzić sobie z która pomoże Beyond Compare.

2008-09-10_111408

Program jest w stanie przeprowadzić bardzo dokładne porównywanie plików, przy czym dotyczy to nie tylko danych tekstowych, ale i zdjęć.

2008-09-10_111522

Dzięki wyjątkowym algorytmom porównywanie odbywa się bardzo szybko. Dokładność porównania dąży do 100%. Program pozwala szybko i łatwo porównać pliki i foldery. Można skupić się na różnicach, grupując wyniki, stosując do wykluczenia z opcji wyszukiwania. Pliki tekstowe mogą być wyszukiwane i edytowane z wysunięciem na pierwszy plan składni, a wygodne podświetlenie nie da się zgubić w dużych tablic danych. To jest edycja umożliwia klejenie kilka plików, z których porównuje informacje w jeden.

2008-09-10_111433

Program, oczywiście, zasługuje na uwagę, nie zważając na to, że licencja na nią jest płatny. Beyond Compare – program wieloplatformowy, działa w systemach Windows i Linux.