BurnInTest — program do testowania komputera w ekstremalnych warunkach

Nie muszę ci mówić, jak bardzo ważnym parametrem jest odporność, stabilność pracy komputera. Cena awarii sprzętu może być większa. PassMark BurnInTest jest oprogramowanie środkiem, który pozwala sprawdzić wszystkie podstawowe podzespoły komputera jednocześnie na wytrzymałość, niezawodność i stabilność.

2008-08-07_154246

Narzędzie może sprawdzić system komputerowy farsz, tworząc graniczne obciążenia na każdy składnik. Jeśli test się powiedzie, to świadczy to o dobrej jakości komponentów. Jeśli nie, to program wygeneruje raport, i wskaże na problematyczne elementy. Wiele części można testować grupową (np. do 20 napędów jednocześnie).

2008-08-07_154321

Program będzie przydatna nie tylko administratorom systemu i zbieraczy, ale i overclockerom, występuje system na stabilność pracy przy wysokich częstotliwościach.

Profesjonalna wersja programu różni się tym, że w niej można zintegrować własne testy, tak samo jest wsparcie dla 64-bitowych systemów. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo przydatne dla prawdziwych maniaków komputerowych program.