ChronoControl — weź urlop pod kontrola

Nie jest tajemnicą, że u osób stale pracujących przy komputerze, rozwijają się specyficzne choroby. To i problemy z kręgosłupem i stawami, i wpływ zmniejszonej aktywności fizycznej i stres. Dla nastolatków obecnie aktualny jest problem gier i internetu zależności. Program ten walczy z powyższych radykalny sposób.

shot_2008-01-07_13-20-50

Ona blokuje system, robi przymusowej przerwy w pracy. Schemat działania może być wybrana na indywidualne standardy, wszystko towarzyszą sygnały dźwiękowe i wizualne ostrzeżenia. Po uruchomieniu narzędzie znajduje się w zasobniku, skąd prowadzona jest całe sterowanie.

shot_2008-01-07_13-21-30

Jak twierdzi deweloper, po pewnym czasie, po rozpoczęciu stosowania ChronoControl, ze zdziwieniem odkryć, że nie tylko czuje się znacznie lepiej, wyraźnie czuć, jak wiele Możesz stać się nadążać za dnia, jak bardziej skupiona, skoncentrowana i produkcyjnych stała praca umysłu! Jeśli masz kryzys, program pomoże nie robić serię nieprzemyślany i spontanicznych działań, pozwalając skupić uwagę i zaplanować cały dzień, optymalnie łącząc pracę i wypoczynek.

офсайт | pobierz