Directory Opus — potężny menedżer plików

Program jest nie co innego, jak potężny menedżer plików. Jego wyjątkowość polega na całkowicie настраеваемом postaci, szybkości działania i możliwości całkowitego zastąpienia standardowego eksploratora windows.

greenshot_2007-12-26_22-41-53

Są konfigurowane pod indywidualne preferencje wszystkie elementy: od paska narzędzi do грячих клавишь. Jest jak widok standardowy, jak i z dwóch okienek (a może i trzy-szybowe). Obsługiwane praca z FTP, wbudowany zip archiver, swój proces kopiowania, podgląd plików, przełączanie rodzajów w jednym kliknięciem, zapamiętywanie ulubionych folderów i wiele, wiele więcej. Jeśli dodać do tego piękny interfejs, tabie, filtrowanie typów plików, zagnieżdżone listy, program staje w jednym rzędzie z najbardziej rozwiniętych systemów plików menedżerów. Directory Opus może sobie podmienić Explorer, w pełni przełączenie funkcji ostatniego na siebie.

greenshot_2007-12-26_22-44-33

Program jest płatny, ale to w pełni uzasadnia swoją cenę, jednak jest test drive okres aż do 60 dni. Bardzo ciekawa historia rozwoju programu (ja jeszcze pamiętam platformę Amiga), ale jednak nie o historii: gwarantowana наистабильнейшая praca w systemie Windows 2000, XP i Vista (32 i 64 bit).

офсайт | pobierz