DownloadStudio — uniwersalny system do pobrania z internetu

2008-07-28_211608

Ten program jest taki szwajcarski nóż do pobrania na wszystko i wszystkich z интенета. Integruje się ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami, ściąga wszystko, co tylko można pobrać, od pojedynczych plików do stron internetowych w całości z całą strukturą, od strumienia wideo do zamkniętych plików z serwisów typu Rapidshare. Program posiada przeglądarkę, zbudowany widz RSS i podcastów, jest w stanie wykonywać zdjęcia z obszaru ekranu do pliku wideo, integruje się z systemem, monitoruje schowka.

2008-07-28_211540

Ogromny potencjał, określone w programie, oparty o płatnych statusem, ale za to użytkownik otrzymuje uniwersalny, hybrydowy instrument, który miał zastąpić wszystkie biegunach.

2008-07-28_221034

Program obsługuje pobieranie z takich «trudnych» serwisów, jak buydirect, esellerate, filefront, megaupload, rapidshare, update.microsoft (tak, tak), voice2page, yousendit, download.windowsupdate, siteseal.thawte, winupdate.www.conxion, potrafi pracować w określonych godzinach), automatyzuje uruchamianie aplikacji po pobierania plików. W sumie i reaper, i kapłan, i na дуде игрец. Interfejs angielski, działa w systemie Windows powyżej 2000, po drodze ustanawiając jakiś uboczny narzędzia, bez którego nie działa – to się nie podobało. Zresztą, bogatych i leniwych wujka mogą go używać, on wie wszystko, i robi to dobrze, a ja wciąż huśtawka z pomocą Free Download Manager.

Na notatkę: Демоблог często opowiada o podobnych programach.