Dr. Hardware 2008 — kompleksowe testowanie komputera

Ta aplikacja pokaże szczegółowe informacje o systemie i przetestuje komputer na wydajność we wszystkich istotnych parametrów.

shot_2008-01-13_13-44-15

Program składa się z sześciu głównych części: informacje o kolei farsz, o urządzeniach i portach (np. drukarce, drukarka, поключенном do komputera), o systemie, o otwartych na komputerze zasobach, sekcja badań i sekcji informacji zbiorczych. Testowanie odbywa się szybko, jest tabelę porównań z nowoczesnymi ситемами różnych konfiguracjach. Testowane wszystkie podstawowe składniki: pamięć, procesor, dyski, urządzenia wejścia / wyjścia. Informacje są wyświetlane w postaci przejrzystych wykresów, wszystkie wyniki można eksportować do pliku, aby opublikować lub wyświetlić na innym komputerze dla porównania.

Program jest mały, łatwo sterowalne, ale płatny, jednak jest w pełni funkcjonalny w okresie testowania. Dla siebie podkreślił wysoką prędkość pracy бенчмарков i niskie zużycie zasobów, a także obecność dodatkowych informacji o nowoczesnych urządzeniach i konfiguracjach.

офсайт | pobierz