Driver Sweeper oczyści system z niepotrzebnych sterowników

Bardzo często po kolejnej modernizacji lub naprawy w systemie pozostają niepotrzebne sterownika od starych urządzeń. Stopniowo są one miot system, zaopatrując ją zupełnie niepotrzebne pliki, które już nigdy nie będą potrzebne. W tym przypadku do czyszczenia systemu z niepotrzebnych sterowników można zastosować program Driver Sweeper.

tiaurus-0456

Z myśli ten prosty program nie jest tak prymitywna, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Zawiera lokalizację w wielu językach, w tym ani w języku rosyjskim, więc trudności z naciśnięciem niewłaściwego przycisku nie powinno być. Driver Sweeper jest w postaci pakietu instalacyjnego lub w postaci archiwum, распаковав który na dysku flash usb, można korzystać z narzędzia bez instalacji. Po zakończeniu skanowania program wyświetli podstawowe sterowniki, które mają swoje własne foldery i wpisy w rejestrze. Zauważając żądaną (raczej niepotrzebne), można zobaczyć szczegółowe informacje na jej temat: co to za pliki, gdzie mieszczą się, co piszą o sobie w rejestrze.

tiaurus-0457

Każdy z tych partycji danych można zaznaczyć do usunięcia. A może po prostu od razu zaznaczyć, że czyścić poszczególne formaty, foldery plików, wpisów rejestru, lub wszystko razem.

tiaurus-0458

Dobre narzędzie, które obsługuje system w czystości.

Pobierz Driver Sweeper: http://phyxion.net/Products/Products/Driver-Sweeper.