DriverMax 3.4 — tworzymy kopie zapasowe sterowników

W przypadku ponownej instalacji systemu zawsze trzeba ponownie zainstalować wszystkie niezbędne sterowniki, ale one nie zawsze są pod ręką. Płyty ze sterownikami czasami zgubić, a paradoksalna sytuacja, kiedy należy zainstalować sterownik sieciowy do pobrania tego sterownika z sieci, jest znany wielu. Najprostszym sposobem, aby być zbrojnych z działającymi sterownikami to zrobić ich kopię, położył tę misję na DriverMax.

Drivermaxбыл

DriverMax to narzędzie do tworzenia kopii zapasowej wszystkich sterowników w systemach Windows XP, 2003, Vista. Choć program i darmowy, zaraz po instalacji, to poprosi o wprowadzenie numeru rejestracyjnego lub rejestracji na stronie internetowej. Od tego kroku nie warto rezygnować, t do po rejestracji, DriverMax zapisze na swoje konto informacje na temat konfiguracji komputera, która w przyszłości może się przydać. Natychmiast po wprowadzeniu kodu rejestracji można rozpocząć tworzenie kopii zapasowej sterowników lub odbudowy już istniejącej.

Nie obyło się u DriverMax i bez wad. Program jest bardzo nie lubi nie podpisanych sterowników, więc trzeba zapisywać każdy z nich osobno. Również okazała się nieefektywna i funkcja automatycznego wyszukiwania nowych wersji sterowników. Ale na te wady można zamknąć oczy, bo najważniejsze jest to, że program dobrze spełnia swoją podstawową funkcję.