eBoostr — odpowiednik funkcji ReadyBoost systemu Windows XP

eBoostr — narzędzie, które wykorzystuje podobną z ReadyBoost technologię, stosowaną w celu zwiększenia prędkości pobierania OC Windows XP i jego aplikacji.

shot_2008-01-07_16-19-46

Zasada działania jest taka sama, jak w systemie Windows Vista, i opiera się na złożeniu, statystyk korzystania z programów i napełniania pomocniczego bufora, umieszczając go na osobnych dyskach twardych lub na różnych urządzeniach pamięci masowej USB. Specjalny sterownik dla możliwości podziela wnioski na czytanie między głównym dyskiem systemowym plikiem stronicowania i pamięć podręczną. Mówiąc bardziej proto, program zapamiętuje często uruchamiane aplikacje, i подргужает ich własny bufor dla szybszego dostępu.

Program będzie interesująca dla posiadaczy stosunkowo starych lub przeciążonych PC i laptopów z systemem Windows XP, modernizacji, które są problematyczne. Program przeznaczony jest do pracy w systemach Windows XP i Vista po prostu się nie uruchomi. Tak jak operatorem jest spółka rosyjska, język rosyjski jest domyślnie. Program płatny (29$), ale warto spróbować.

офсайт | pobierz