Family Tree Builder 2.0 — konstruktora drzewa genealogicznego

Sporządzanie drzewa genealogicznego – to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. Przecież za nasze istnienie musimy podziękować, przede wszystkim, swoich przodków. Na szczęście współczesny świat daje nam wiele możliwości do zbierania informacji o swojej rodzinie, a także narzędzi do porządkowania informacji.

Jednym z takich narzędzi jest Family Tree Builder, stworzony zespołem specjalistów w dziedzinie genealogii.

Sfrs

Family Tree Builder – to bardzo prosty darmowy program do tworzenia drzewa genealogicznego. Dodanie informacji do programu odbywa się za pomocą specjalnych mistrzów, to maksymalnie upraszcza proces napełniania drzewa danych. Program obsługuje wielojęzyczny interfejs użytkownika, a także ma możliwość dodawać informacje w 2 językach. Istnieje możliwość dodawania zdjęć i dokumentów dla kompletności informacji. Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika pozwala na przedstawienie informacji na temat swojej rodziny w dogodnej dla ciebie formie, a funkcja publikowania w www.myheritage.com daje możliwość do dzielenia się swoją historią z przyjaciółmi.

Utwórz swoje drzewo z Family Tree Builder, i będziesz z siebie dumny, mówiąc o poprzednich pokoleniach swoim dzieciom, wnukom i prawnukom.