Google Map Saver — zapisuje karty na komputer

Google Maps — przydatna rzecz. Jednak karty, które daje ten serwis, dostępne tylko w internecie, a często to właśnie one potrzebne są wtedy, gdy internetu nie masz pod ręką. Aby terminach karty można było zapisać sobie na komputerze, można skorzystać z wygodnego narzędzia — Google Map Saver.

tiaurus-2009-10-27_155855

Na przykład, jeśli chcesz podróżować samochodem, i oczywiste jest, że internet może nie być. Google Map Saver pomoże z góry przygotować karty, zapisując je w pożądanym formacie i z odpowiednią rozdzielczością, które potem można będzie zobaczyć na telefonie komórkowym lub wydrukować na drukarce. Program zapisuje karty w PNG (8-bit i 24-bit), JPG (niskiej, średniej i wysokiej jakości), BMP i TGA. Ale najciekawsze jest to wymiary zapisanych kart. Są one dostosowane nie tylko pod zwykłe monitory i ekrany ogromnych uprawnień (aż do 12000X12000), ale i w różnych gadżetów mobilnych (QVGA, VGA, iPhone).

tiaurus-2009-10-27_160433

Program jest bardzo mały i портабельная, ale swoją pracę wykonuje na 100% — czy ona umie wszystko, co potrafi Google Maps: określenie współrzędnych, pokazuj karty schematycznie, jak zwykle, z rzeźbą terenu, w postaci zdjęć, mapy można powiększać na szeroką skalę.

Pobierz Google Map Saver: http://www.codres.de/google-map-saver.

P. S. Narzędzie magicznie usuwa znaki wodne z kart.