HandyCache oszczędza ruch, czas i pieniądze…

…przy czym oszczędza naprawdę. To nie tylko powoduje buforowania odwiedzanych stron, ale tnie банеры i flash. Wszystko to składa się w folderze do dalszego офлайнового oglądania. Istnieje możliwość podłączenia dowolnej liczby zewnętrznych serwerów proxy. Bardzo elastyczne ustawienia pozwalają tworzyć reguły, według których кешированные dane będą w przyszłości zaktualizowane.

hc_monitor_main

Po co nam za każdym razem buforował duże pliki, które są wbudowane w stronę, takich jak duże zdjęcia, pliki audio, archiwa, filmy? Poza tym, takie pliki, jak zwykle, będąc publikowanych w internecie, nie są aktualizowane. Znając te warunki, można utworzyć zasady, według których takie pliki, скавчавшись raz, bardziej aktualizowane w pamięci podręcznej nie będą, a tym samym możemy znacznie zaoszczędzić ruch. Nawiasem mówiąc, program domyślnie jest już wbudowana duża ilość bardzo przydatnych zasad, więc zacząć korzystać z wszystkich korzystnych właściwości narzędzia można bezpośrednio po instalacji. O pomoc w konfiguracji (konfiguracja łatwa, интерфес bardzo jasne) na stronie znajdują się szczegółowe instrukcje z przykładami.

hc_general_parent_proxy

Dla zwykłego среднестатического użytkownika oszczędność ruchu za pomocą HandyCache osiąga 40-70%. Im więcej wędrujemy i кешируем — tym więcej procent oszczędności. Szczególnie skutecznie oszczędza ruch w grach online.

Konfiguracja koncentruje się w regulaminie. Przepisy podzielone są na kategorie: zasady buforowania danych, pracy z już istniejącymi plikami, zasady aktualizacji danych, praca z DNS i zewnętrznymi proxy. Cała praca pojawi się w monitor. Monitor — to niewidzialna strona pracy przeglądarki. On pokaże, co i z czym łączy się, z jaką prędkością, stan połączeń, wymiary otrzymywanych i wysyłanych danych, a także obowiązujących dla danych znajdujących się w pracy, zasady.

Program doskonale współpracuje z usb, co jest bardzo wygodne — wszystkie odwiedzane strony zawsze pod ręką, bez względu na dostępność internetu. Do instalacji wystarczy pobrać plik instalacyjny i uruchomić. Do aktualizacji do юникодовской wersji (Windows Vista), należy pobrać plik aktualizacji, który potem po prostu rozpakowuje się do katalogu programu. Jeśli nie możesz korzystać z internetu za pomocą programu, jest tryb offline wersja szczegółowego odniesienia pliku. Na miejscu jest kilka bardzo przydatnych dodatków dla HandyCache: MailPorter (program, aby uzyskać dostęp do skrzynek pocztowych za pośrednictwem serwera proxy), ViewImage (Maxthon-plugin do selektywnego pobierania obrazów, wygodne w użyciu, w połączeniu z trybem zdjęcia Tylko z pamięci podręcznej» w HandyCache), HCOperaInt (narzędzie do integracji HandyCache z przeglądarki Opera), a także ukraiński moduł językowy. Bardzo przydatny program, mocno osiedlają się na moim pendrivie.

офсайт | pobierz