HDD Master — program do naprawy dysków twardych

Wśród отживающих swój epoka żelaza dysków twardych podjęta zacząć «sypać» lata tak przez trzy-cztery po zakupie. Miałem kilka Самсунгов i ВестенДиджиталов, które ściśle według harmonogramu sypały się – dwa razy w roku, dokładnie miesiąc po zakończeniu gwarancji. Wiąże się to, oczywiście, nie ze злонамеренностью producentów, сговорившихся nie dać życie swoim rozwoju bardziej niż to powinno być w pierwotnej gwarancji, a z niedoskonałością technologii. W rezultacie teraz zgromadził kilka «martwych» winchesterów, ożywić które już nawet czytałem, jeśli nie to narzędzie — HDD Master. Jest to program do odzyskiwania dysku twardego. Co najmniej jeden dysk mi po niej jeszcze będzie.

Narzędzie nie posiada żaden interfejs, oprócz kilku zdaniach, tak i działa ona tylko w trybie konsoli, i to jest jasne, dlaczego – dla dysku lecz trzeba do maksimum ograniczyć dostępu do niego.

zrzut ekranu

Wszystkie w języku rosyjskim, tak jak deweloper z Rosji. Program posiada proste narzędzia do naprawiania powierzchni i rewitalizacji z martwych. Żadnej magii, wszystko uczciwie i za darmo.

zrzut ekranu 2

Używaj!